RECITAL EDITH PIAF

Recital Edith Piaf w wykonaniu Ewy Stabach - rekonstruktorki GRH LC,która niezwykle silnym i pięknym głosem interpretuje piosenki Edith Piaf.

Ewa  jest przykładem, że z miłości do własnej pasji można osiągnąć wiele. Każdy jej koncert to duża dawka emocji. Jej głos przeszywa odbiorców na wskroś.  Budzi  w nich najbardziej wrażliwe pokłady emocji. Dzięki polskiej interpretacji piosenek, wczuwaniu się w ich treść każdy słuchacz jest w stanie wczuć się w losy bohaterów utworu.

Wraz z "Edith" jako żywa scenografia mogą wystąpić rekonstruktorzy w eleganckich strojach, jako przechodnie i goście kawiarni.

Recital polecamy wszystkim tym, którzy chcieliby przenieść się w świat przed i powojenny. Dla recitalu niezwykle piękną oprawę stanowią stylowe restauracje i kawiarenki. Recital może być prezentowany również jako oprawa imprez rekonstrukcyjnych, historycznych, eventów w klimacie retro.
Dodatkowo polecamy ten Recital dla środowisk kombatanckich, klubów seniora, domów spokojnej starości z okazji rocznic historycznych, a także świętami typu Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dni Seniora, Dzień Babci, Dzień Dziadka i wielu innych.
Recital może stanowić oprawę urodzin seniorów, podziękowań dla rodziców podczas uroczystości ślubnych i weselnych, nadając im powagi w klimacie "dawnych lat".

Recital może być poszerzony o spotkanie z artystką, która opowie o pracy, determinacji, która nadaje sens jej życiu i daje siłę w  rozwijaniu swoich pasji i kreowaniu własnego wizerunku. Recital poszerzony o rozmowę z Ewą Stabach  jest niezwykle cenny dla środowisk z tzw. wykluczenia i jest dobrą praktyką  w pracy socjalnej i aktywizacji społecznej różnych środowisk.

Recital Edith Piaf to niezwykle cenny przykład, w realizacji projektów społecznych i unijnych, traktujących o wykluczeniu i aktywizacji społecznej jako formie nadającej nową jakości życia, jak również przełamywaniu własnych barier.
Polecamy gorąco !

Recitale Ewy Stabach :

1. Dom Literatury, Warszawa, marzec 2013.

2. III Gala Kobiet Sukcesu, Opera Kameralna w Warszawie, kwiecień 2013.

3. Support przed koncertem Jarosława Chojnackiego,  Ludwikowice Kłodzkie, sierpień 2013.

4. Pokaz mody retro na D-Day Hel, sierpień 2013.

5. Piknik Historyczny "Obrońcom Września 1939", Nowy Lubiel, wrzesień 2013.

6. I Targi Rekonstrukcyjne Kielce, kwiecień 2014.

7. Noc Muzeów w Muzeum Oręża Polskiego, Kołobrzeg,  maj 2014.

8. D-Day Hel, Hel, sierpień 2014.

9. Konwencja wyborcza Małgorzaty Retkowskiej, Mława, listopad 2014.

10. Rewia Burleski na zaproszenie Pin Up Candy, Restauracja Antrakt, Warszawa, styczeń 2015.

 

 

 

 

Fragment występu Ewy Stabach na III Gali Kobiet Sukcesu ( 1 m 20 s ) :

                                                    

Realizacja APISOFT Strony Internetowe