EKSPERCI - KONSULTANCI FILMOWI

Polecamy pasjonatów, znawców historii i rzemiosła, jako ekspertów przy produkcjach filmowych, produkcjach spektakli, teledysków, spotów reklamowych itp. To oni, profesjonaliści będą stać na straży poprawności historycznej Państwa projektów. Współpracujący z nami eksperci mają bardzo duże doświadczenie w dotyczącą konsultacji filmowych, recenzji książek i wydawnictw.

Nie ma nic gorszego w filmie, teledysku, czy spocie reklamowym, jeżeli dla producenta i reżysera samochód jest tylko pojazdem do jeżdżenia i elegancji, aparat fotograficzny do robienia zdjęć, a sukienka do ładnej prezentacji. Potem okazuje się, że radziecki ZIŁ udaje STUDEBAKERA, a aparat z 1950 roku udaje aparat z dwudziestolecia międzywojennego, a pani, która ma kapelusz na głowie staje się natychmiast damą. Wiemy sami, jak trudno jest posiadać wiedzę na tematy historii poszczególnych elementów scenografii. Wiemy jak trudno znaleźć odpowiedni do czasów i epoki rekwizyt, ale wiemy też, że nasze społeczeństwo nie jest już analfabetami, że posiada i rozwija własne pasje, a wiedzą swoją przerasta wielu historyków i tzw. znawców tematu, mających do tej pory jako jedyni przyzwolenie na kreowanie rzeczywistości filmowej.

Nasza Agencja mówi STOP ! Dajmy pracę tym co się znają, praktykują, a nie koniecznie mają dyplomy, bo ich życiowa pasja była ważniejsza od tytułu magistra.

Polecamy naszych ekspertów także jako propagatorów wiedzy zgłębianej przez nich latami.
Doradztwo proponujemy w każdym zakresie historycznym, militarnym i cywilnym, w każdej epoce, od ubioru, uzbrojenia, obyczajowości, po pojazdy, samochody, motocykle i ginące zawody, czasy średniowieczne, międzywojnie, PRL, po wiedzę dotyczącą wytwarzania jedwabiu czy koronek.

Więcej o ekspertach znajdziecie Państwo w zakładce LUDZIE Z PASJĄ.

Realizacja APISOFT Strony Internetowe