Exclusive Design by Victoria Volter

EXCLUSIVE DESIGN BY VICTORIA VOLTER to marka strojów i sukni inspirowanych wzorami historycznymi stworzona przez VICTORIĘ VOLTER i uszyta przez kilku krawców z całej Polski oraz pasjonatów mody retro. Ubiory przeznaczone są do wystaw, reklam, prezentacji, pokazów mody i nie są dostępne do indywidualnych wypożyczeń na imprezy okolicznościowe.

Exclusive Design by Victoria Volter to stroje inspirowane moda historyczna, zaprojektowane przez Victorię Volter dla oprawy wystaw historycznych,  imprez kulturalnych, pokazów mody, odczytów i prelekcji.
Specjalnie na potrzeby muzeów i instytucji  kultury została przygotowana wystawa p.t. "W garderobie Madame Victorii Volter". Wystawa obejmuje okres 1830-1939 i prezentuje modę kobiecą ukazujac zmianę kobiecej sylwetki na  przestrzeni 100 lat.  Więcej o wystawie w zakładce Wystawy i POKAZY MODY Z HISTORIĄ W TLE.

Poniżej przykłady strojów inspirowanych modą historyczna.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Przyjmujemy rezerwację terminów na wynajem wystawy od sierpnia 2018 roku.
Foto PROJEKT PILECKI Auschwitz Memento, Krzysztof Dworenko-Dworkin, Laurent Vogler i DK PHOTO. Foto oryginalnych inspiracji - źródło internet.

Realizacja APISOFT Strony Internetowe